[AutoTRAX DEX] Importowanie bibliotek z Eagle

Tu jest miejsca na dyskusje nad innymi programami wspomagającymi prace elektronika przy projektowaniu pcb itp. ale również można tu wstawiać tematy związane z innymi programami typu CAD

Moderator: ZbeeGin

Regulamin forum
Temat należy poprzedzić nazwa programu ujętą w kwadratowe nawiasy np. [KiCAD]
Awatar użytkownika
j23
Expert
Expert
Posty: 506
Rejestracja: czwartek 08 paź 2015, 18:40

[AutoTRAX DEX] Importowanie bibliotek z Eagle

Postautor: j23 » poniedziałek 09 paź 2017, 18:14

Czy Ktoś z Koleżanek i/lub Kolegów forum zajmował się, a zwłaszcza czy udało mu się pomyślnie zaimportować jakieś biblioteki z Eagle? Właśnie próbuję znaleźć bibliotekę do łącza DB9/M i niestety póki co nic takiego w DEX'ie nie znajduję, a Eagle też nie specjalnie chce się dzielić bibliotekami. Na jakieś ponad 2000 bibliotek, które gdzieś wyszperałem udało mi się zaimportować jedynie 67 (tak jakby tylko te pliki z rozszerzeniem scr, nie wiem czy to ma jakiś związek).
DEX ma spore możliwości i fajnie by było można go w pełni wykorzystać, ale jego biblioteka elementów jest póki co słaba.

Może Ktoś z Was miał jakieś doświadczenia w tej kwestii?

Pozdrawiam! J23

P.S. Na marginesie.. Biblioteki z Eagla wykorzystuję na swój prywatny i NIEKOMERCYJNY użytek.
Internet łączy ludzi, którzy dzielą się swoimi zainteresowaniami, pomysłami i potrzebami, bez względu na geograficzne (przeciwności).
BOB TAYLOR, PARC

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości