Zajawka "projektowania" w Inventorze.

Tu jest miejsca na dyskusje nad innymi programami wspomagającymi prace elektronika przy projektowaniu pcb itp. ale również można tu wstawiać tematy związane z innymi programami typu CAD

Moderator: ZbeeGin

Regulamin forum
Temat należy poprzedzić nazwa programu ujętą w kwadratowe nawiasy np. [KiCAD]
Awatar użytkownika
dambo
Expert
Expert
Posty: 645
Rejestracja: czwartek 17 mar 2016, 17:12

Re: Zajawka "projektowania" w Inventorze.

Postautor: dambo » środa 28 cze 2017, 23:20

fajna sprawa!

może pod filmikami wstawiaj jak wygląda finalny produkt, lub wstaw je w miniaturkę w filmiku :)
Nowy blog o tematyce embedded -> https://www.embedownik.pl/

SuperGość
Uber Geek
Uber Geek
Posty: 2346
Rejestracja: piątek 04 wrz 2015, 09:03

Re: Zajawka "projektowania" w Inventorze.

Postautor: SuperGość » czwartek 29 cze 2017, 05:12

Kilka pytań/propozycji:
To dla szybko czytających/oglądających jest (tak pół żartem pół serio), po prostu jako tutorial muszą być komentarze na zasadzie co i dlaczego ale rozumiem to tylko sonda jest czy jest zainteresowanie, no myślę że jest (mówię o sobie), bo elektronik nie może się zamykać tylko na elektrony. Może przełamię wewnętrzny opór, ja uczę się na Rhino ale CADy są dla mnie tak porąbane że nie umiem tego wyczuć.
1. Inventor to darmowy program?
2. Może tak proste modele a wiec najpierw proste bryły o założonych z góry wymiarach a więc, prostopadłościan, kula, walec itp z pokazaniem również jak można edytować i zmieniać wymiary.
2. Następnie bardziej złożone przedmioty jak np otwarte pudełko z założonych kształtach i grubości ścianki, dołożenie na ściankach otworów o różnym kształcie w ściśle z góry założonych miejscach.
3. Edycja takiego pudełka np poprzez dokładanie zaokrągleń, zagłębień itp.


Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości