Gdy Ci smutno, gdy Ci źle w "Zombie chopper" zagraj grę :) [wspieram.to][zbiórka]

O wszystkim i o niczym ...
Regulamin forum
Nie dyskutujemy na tematy polityczne, religijne i inne tego typu mogące prowadzić do kłótni na forum, od tego są inne "wyspecjalizowane fora".
Awatar użytkownika
j23
Expert
Expert
Posty: 506
Rejestracja: czwartek 08 paź 2015, 18:40

Gdy Ci smutno, gdy Ci źle w "Zombie chopper" zagraj grę :) [wspieram.to][zbiórka]

Postautor: j23 » niedziela 28 cze 2020, 14:27

Witajcie Koleżanki i Koledzy! :)

Chciałbym zaprezentować Wam "Zombie chopper" - grę RPG utrzymaną w klimacie zombie autorstwa mojego brata - Przemka / Dungal'a (która -co mam nadzieję- niedługo się ukaże).
Zaraz, zaraz... Chwileczkę - zapytacie. Co ten J23 plecie? RPG to jest przecież Ręczny Przeciwpancerny Granatnik, czyż nie? ;) Ano nie tylko. RPG to także typ gry, a konkretnie gry fabularnej, a w tym konkretnym przypadku klasycznej gry fabularnej (no bo są także gry RPG na komputery). No ok, ale co i jak i w ogóle z czym to "się je" i o co w ogóle dalej z tym chodzi. Najlepiej chyba będzie jak podam przykład.
Załóżmy, że wybraliśmy się na biwak pod namiot (powiedzmy 4 osoby albo i 40 jak kto chce), ale pech chciał, bo akurat trafiliśmy na kompletnie deszczową pogodę i w dodatku zapomnieliśmy: zapasowych baterii (które nam się wyczerpały), power banków, akumulatorów, ogniw solarnych, radioizotopowego generatora termoelektrycznego i w ogóle wszystkiego co jest w stanie podtrzymać nasze komórki czy komputery przy życiu (no nie ma siły żeby udało nam się je włączyć). No i siedzimy tak i nagle jeden wśród nas przypomina sobie, że wziął ze sobą (na szczęście!) klasyczną papierową (w formie książki) grę RPG i mówi do nas tak:
"Słuchajcie, co by nie umrzeć z nudów zagramy, zabawimy się w taką grę - niby odgrywanie scenariusza filmowego. Wy będziecie aktorami (graczami), a ja reżyserem (w terminologii RPG zwanym mistrzem gry) ze scenariuszem, który zaraz szybko i sprawnie przy pomocy podręcznika "Zombie chopper" wymyślę." Tyle naszego mistrza gry.

Hmm... Mam złą tendencję do pisania zbyt rozwlekłych opisych (no kiedy ten J23 skończy wreszcie ten opis?... ok, ok), więc myślę że jeszcze tylko w kwestii szybkiego wprowadzenia ok.5 minutowego co to jest RPG polecam poniższy filmik:
https://m.youtube.com/watch?v=ElihAiRjN6g

A tutaj oceńcie sami proszę co sądzicie o grze mojego brata Przemka. :) Oto zwiastun gry na youtube:
https://m.youtube.com/watch?v=5cD2E653n_M

A tutaj link do zbiórki, o której wspominałem ns wstępie.
https://wspieram.to/zombiechopper

Na chwilę obecną do końca zostało jakieś 21 dni do końca i zebrane jest już sporo, bo ponad 80%. Jak coś to oczywiście proszę o każdy "przysłowiowy grosz", chociaż od autora wiem osobiście, że warto inwestować od 12zł ponieważ od tej kwoty gwarantowany jest podręcznik w formie pdf (szczegóły w opisie zbiórki, a konkretnie za opisem "progów odblokowania", nieco niżej na stronie zbiórki), za wyższe wpłaty - lepsze nagrody (podręcznik papierowy od 62 zł).
Z góry w imieniu moim i mojego brata WIELKIE DZIĘKI za wsparcie :)

Pozdrawiam! Jarek J23
Internet łączy ludzi, którzy dzielą się swoimi zainteresowaniami, pomysłami i potrzebami, bez względu na geograficzne (przeciwności).
BOB TAYLOR, PARC

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości