Jaki atlas samochodowy Europy

O wszystkim i o niczym ...
Regulamin forum
Nie dyskutujemy na tematy polityczne, religijne i inne tego typu mogące prowadzić do kłótni na forum, od tego są inne "wyspecjalizowane fora".
SuperGość
Uber Geek
Uber Geek
Posty: 2346
Rejestracja: piątek 04 wrz 2015, 09:03

Jaki atlas samochodowy Europy

Postautor: SuperGość » wtorek 26 cze 2018, 16:03

Od razu na wstępie proszę nie odpowiadać z propozycjami atlasów online, google maps czy wszelkiego rodzaju GPS lub CB radio. Te technologie są wbrew pozorom mi znane i stosowane ;)

Szukam jak najdokładniejszego, aktualnego atlasu samochodowego Europy ( w postaci książki z papieru :D ), wytypowałem wstępnie atlasy z wydawnictw ADAC i freytag&berndt . Mój dotychczasowy ADAC jest już mocno przestarzały - jeśli ktoś ma aktualne doświadczenie z tego typu wydawnictwami proszę o odpowiedź.

SuperGość
Uber Geek
Uber Geek
Posty: 2346
Rejestracja: piątek 04 wrz 2015, 09:03

Re: Jaki atlas samochodowy Europy

Postautor: SuperGość » środa 27 cze 2018, 14:17

OK, temat już nieaktualny. Atlas zakupiony.

freakwei

Re: Jaki atlas samochodowy Europy

Postautor: freakwei » czwartek 29 lis 2018, 14:35

 ! Wiadomość z: wojtek
Nie podałem żadnych informacji to ja je szukałem ;) - to "ohydny park" ale mimo wszystko proszę o powstrzymanie się z pisaniem postów nie mających żadnego znaczenia w danym temacie

Dzięki wielkie za wszystkie sprawdzone informacje. Z całą pewnością przydadzą mi się :)


Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości