[POCZTÓWKA] Las koło Supraśla

O wszystkim i o niczym ...
Regulamin forum
Nie dyskutujemy na tematy polityczne, religijne i inne tego typu mogące prowadzić do kłótni na forum, od tego są inne "wyspecjalizowane fora".
Awatar użytkownika
gaweł
Geek
Geek
Posty: 1260
Rejestracja: wtorek 24 sty 2017, 22:05
Lokalizacja: Białystok

[POCZTÓWKA] Las koło Supraśla

Postautor: gaweł » poniedziałek 07 maja 2018, 18:26

... by wrócić na start ...
Majowy weekend wart jest doznania radości obcowania z przyrodą. Luźno rzucone zdanie "czy wybierasz się gdzieś w weekend" spowodowało, że doszło do wycieczki. Wiedziałem, że warto dokładnie tego dnia łyknąć trochę leśnego powietrza. Tam zaczęła się dziwna historia i dziwny wypadek (wystąpiło bliskie spotkanie... z asfaltem). By pokonać lęki, trzeba wrócić na start.
Dwóch bliskich zawodników wybrało się na rolki:
las_f01.jpg
las_f02.jpg
las_f03.jpg
Sam las:
las_f04.jpg
las_f05.jpg
las_f06.jpg
las_f07.jpg
las_f08.jpg
las_f09.jpg

Moje dziecię, fascynat różnych eksperymentów (próby filmowania w zwolnionym tempie) jest nie do pobicia.
las_m01.mov
las_m02.mov
las_m03.mov
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Prawdziwe słowa nie są przyjemne. Przyjemne słowa nie są prawdziwe.
Lao Tse

Awatar użytkownika
gaweł
Geek
Geek
Posty: 1260
Rejestracja: wtorek 24 sty 2017, 22:05
Lokalizacja: Białystok

Re: [POCZTÓWKA] Las koło Supraśla

Postautor: gaweł » piątek 11 maja 2018, 12:56

Moje córki, to zdolne bestie. Mała fontanna w ogrodzie, to w gruncie rzeczy jej dzieło. Trochę się zmachaliśmy pracując, więc zaistniała właśnie ta wycieczka do supraślskiego lasu.
fon_f01.jpg
fon_f02.jpg
Sama wykopała (co za samozaparcie) kila lat temu. Teraz w majowy weeked dorobiliśmy "wodotrysk". Tak czasami ma, by odpocząć od robienia filmów. Na moje oko, to czeka ją wyprawa do Los Angeles. To w Mieście Aniołów rozdają oskary :D przy Angel Code 555...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Prawdziwe słowa nie są przyjemne. Przyjemne słowa nie są prawdziwe.
Lao Tse


Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości