STM32f103c8t6 po pierwszym programowaniu nie mogę się skomunikować

Wszystko o co chcesz zapytać na temat mikrokontrolerów ARM firmy STMicroelectronics: problemy z pisaniem programu, problemy sprzętowe, niejasności w DS czy AN itp.
StaryAnoda

STM32f103c8t6 po pierwszym programowaniu nie mogę się skomunikować

Postautor: StaryAnoda » środa 23 lis 2016, 17:03

Hej

Kupiłem taką płytkę
STM32Mini-300x300.jpg


Jako programatora użyłem ST-LINKA na płytce Nucleo. Zasilanie podłączyłem normalnie do płytki przez złącze Micro-USB. Do płytki NUCLEO podłączyłem tylko GND SWCLK i SWDIO . Napisałem prosty program w keilu (Migająca dioda) i wgrałem go do mikrokontrolera. Od tej chwili nie mogę skomunikować się z tym procesorem dodam, że program wgrał się prawidłowo. Czy może mi ktoś podpowiedzieć co robię nie tak ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

StaryAnoda

Re: STM32f103c8t6 po pierwszym programowaniu nie mogę się skomunikować

Postautor: StaryAnoda » środa 23 lis 2016, 17:08

Mam tak ustawione

StaryAnoda

Re: STM32f103c8t6 po pierwszym programowaniu nie mogę się skomunikować

Postautor: StaryAnoda » środa 23 lis 2016, 17:13

Dalej nie można go zaprogramować. W ST_LINK UTILITY też go nie widać. Odłączyłem zasilanie i od NUCLEO i od tej płytki nadal nic się nie dzieję.

StaryAnoda

Re: STM32f103c8t6 po pierwszym programowaniu nie mogę się skomunikować

Postautor: StaryAnoda » środa 23 lis 2016, 17:23

Ok przyznaję się w czasie programowania mikrokontrolera pierwszy raz nie miałem tego pinu podłączone czy to może mieć znaczenie teraz go podłączyłem ale dalej lipa

StaryAnoda

Re: STM32f103c8t6 po pierwszym programowaniu nie mogę się skomunikować

Postautor: StaryAnoda » środa 23 lis 2016, 17:31

Ok coś się wyjaśniło. Po podłączeniu RST w keil-u mogę programować normalnie, ale w ST_LINK_UTILITY po próbie połączenia wyskuję błąd i muszę resetować ST_LINKA


Wróć do „ARM STMicroelectronics”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości