Gdzie znajdę podstawkę pod układ PLCC40

Jak lutować, narzędzia potrzebne do montażu i lutowania, topniki, cyna, porady i wymiana doświadczeń.
StaryAnoda

Gdzie znajdę podstawkę pod układ PLCC40

Postautor: StaryAnoda » środa 07 cze 2017, 09:17

Hej

Mam układ MAX6934, który występuję w obudowie PLCC40. Gdzie tylko widziałem były one montowane w podstawkach. Czy te układy mogą być montowane bez podstawki lutowane bezpośrednio powierzchniowo do PCB ?
Czy może mi ktoś podać linka do sklepu gdzie są takie podstawki ?
Znalazłem tylko podstawki pod układy 44 pinowe. Czy można je stosować do układów 40 pinowych ?

Awatar użytkownika
Antystatyczny
Geek
Geek
Posty: 1168
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2015, 22:02

Re: Gdzie znajdę podstawkę pod układ PLCC40

Postautor: Antystatyczny » środa 07 cze 2017, 09:41

W dokumentacji piszą, że ten układ występuje w obudowie 44 PLCC, a więc będzie pasował do podstawki PLCC44. Link do dokumentacji układu: https://datasheets.maximintegrated.com/ ... AX6934.pdf
"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination" Albert Einstein.

StaryAnoda

Re: Gdzie znajdę podstawkę pod układ PLCC40

Postautor: StaryAnoda » środa 07 cze 2017, 09:44

Ok

Dzięki sugerowałem się działem: Pin Configurations i jak zobaczyłem 40 pinów to sobie wyobraziłem, że to będzie PLCC-40
Z 44 pinowymi nie ma problemu w żadnym sklepie

Awatar użytkownika
Antystatyczny
Geek
Geek
Posty: 1168
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2015, 22:02

Re: Gdzie znajdę podstawkę pod układ PLCC40

Postautor: Antystatyczny » środa 07 cze 2017, 09:46

MAX6934 jest w obudowie 44PLCC. Zerknij dokładnie w dokumentację. Widać tam również, że posiada 44 piny.
"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination" Albert Einstein.

StaryAnoda

Re: Gdzie znajdę podstawkę pod układ PLCC40

Postautor: StaryAnoda » środa 07 cze 2017, 09:49

Antystatyczny pisze:MAX6934 jest w obudowie 44PLCC. Zerknij dokładnie w dokumentację. Widać tam również, że posiada 44 piny.

Ok masz rację. Wtopa na maksa z mojej strony :oops:


Wróć do „Technika montażu elektronicznego”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość