Ciemny motyw do Eclipsa

Pytania dotyczące problemów z wyborem, konfiguracją i pracą w wybranym środowisku: Eclipse, Visual Studio, Code Blocks itp.
Awatar użytkownika
GrumpyRez
User
User
Posty: 225
Rejestracja: poniedziałek 04 cze 2018, 09:19

Ciemny motyw do Eclipsa

Postautor: GrumpyRez » środa 08 lut 2023, 13:15

Czy macie jakieś sprawdzone motywy kolorystyczne do Eclipse? (wersja 4.25.0 lub okolice).

Niestety wbudowane zawsze mają coś nie tak, a możliwe, że po prostu wystarczy coś pozmieniać. Bo albo lewy panel ma nieczytelne czcionki (np. w przypadku ciemnego motywu systemu)

A system na jakim to użytkuję to linux Mint (dlaczego, bo tak mi wygodniej. mam virtualkę na zewnętrznym dysku - wszystko pod ręką).

Awatar użytkownika
j23
Expert
Expert
Posty: 506
Rejestracja: czwartek 08 paź 2015, 18:40

Re: Ciemny motyw do Eclipsa

Postautor: j23 » środa 08 lut 2023, 20:09

Ja kiedyś używałem tzw."oblivion revival", co prawda do Netbeans, ale widziałem gdzieś plik konfiguracyjny na github'ie do eclipse, z tym że nie wypróbowywałem tego. Innym razem samemu dłubałem w ustawieniach ale wg określonej palety barw. Barwy próbowałem takim próbnikiem do barw z repo Debiana, że można poza okno aplikacji wyjechać, pobrać próbkę (wartości RGBA) a potem wkleić dane barwy już bezpośrednio w edycji motywu.
Internet łączy ludzi, którzy dzielą się swoimi zainteresowaniami, pomysłami i potrzebami, bez względu na geograficzne (przeciwności).
BOB TAYLOR, PARC

Awatar użytkownika
Antystatyczny
Geek
Geek
Posty: 1168
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2015, 22:02

Re: Ciemny motyw do Eclipsa

Postautor: Antystatyczny » środa 08 lut 2023, 20:45

Kiedyś w eclipse marketplace był dostępny plugin "Eclipse Color Themes". Zerknij, czy jeszcze jest na liście.
"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination" Albert Einstein.

Awatar użytkownika
GrumpyRez
User
User
Posty: 225
Rejestracja: poniedziałek 04 cze 2018, 09:19

Re: Ciemny motyw do Eclipsa

Postautor: GrumpyRez » czwartek 09 lut 2023, 08:06

Dzięki, spróbuję.


Wróć do „Jakie IDE dla C?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość