[ODDAM] AKU LiPo i inne "graty"

Tu handlujemy tylko rzeczami związanymi z naszym hobby. Nie sprzedajemy i nie kupujemy samochodów, domów i innych dóbr czy też używek itp.
Regulamin forum
Bardzo prosimy o wpisywanie w nawiasach kwadratowych - [KUPIĘ] [SPRZEDAM] [ZAMIENIĘ] - na początku tematu.
Awatar użytkownika
Grzegorz...
User
User
Posty: 450
Rejestracja: piątek 09 paź 2015, 18:57

[ODDAM] AKU LiPo i inne "graty"

Postautor: Grzegorz... » środa 18 sty 2017, 21:51

Dostałem do diagnozy trochę sprzętów, którymi na co dzień się nie zajmuję czyli tablety.
Z 4 jeden uznałem za wart naprawy, reszta idzie na części.
Co nas, a w sumie Was może interesować to zapewne AKU LiPo dość sporej pojemności.
Mam więc na tą chwilę dwie sztuki (jeden z tabletów czeka na potwierdzenie złomowania) akumulatorów:
1. "HW-397093" 11,1Wh, 3,7V 3000mAH
2. HW-2965117, 3,7v, 8,51Wh
Może przydadzą się komuś bardziej niż mi, więc oddam za cenę przesyłki i ewentualny napiwek za pakowanie (choć niekonieczny, bo w pakowaniu przesyłek mam wprawę :lol:).

Poza tym jak kogoś interesują jakieś części z odzysku takiego rodzaju sprzętu to dajcie znać.
Z ciekawszych to kamerki, wyświetlacze (ale na razie tylko jeden, bo drugi stłuczony do mnie trafił), ale może kogoś zainteresują złącza USB, kart uSD, mini switche, w sumie sam nie mam pomysłów co kto potrzebuje.

Piszcie czy to w temacie czy też od razu na PW :).

Wróć do „Kupię, sprzedam, zamienię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości