[ODDAM] Kod rabatowy na zakup promocyjnych książek w KAMAMI

Tu handlujemy tylko rzeczami związanymi z naszym hobby. Nie sprzedajemy i nie kupujemy samochodów, domów i innych dóbr czy też używek itp.
Regulamin forum
Bardzo prosimy o wpisywanie w nawiasach kwadratowych - [KUPIĘ] [SPRZEDAM] [ZAMIENIĘ] - na początku tematu.
Awatar użytkownika
ZbeeGin
User
User
Posty: 492
Rejestracja: sobota 08 lip 2017, 17:16
Lokalizacja: Śląsko-Zagłębiowska Metropolia
Kontaktowanie:

[ODDAM] Kod rabatowy na zakup promocyjnych książek w KAMAMI

Postautor: ZbeeGin » poniedziałek 25 cze 2018, 21:39

Do zdobycia karta z kodem rabatowym 25% na zakup książki o tematyce µC STM32 w KAMAMI. Dodatkowo na karcie znajduje się kod na 50% zniżkę na programator kompatybilny z ST-LINK. Promocje łączą się, aby wykorzystać kod na programator musisz skorzystać z kodu na książkę.
Termin ważności kodów to 30.06.2018, zatem zostało jeszcze 5 dni.

Karta została dodana jako gratis do Mojego zrealizowanego zamówienia, ale nie mam teraz możliwości z niej skorzystać. Zatem ją oddaję zupełnie za darmo. Kto pierwszy ten lepszy. Obowiązuje data i godzina przesłania wiadomości prywatnej z wyraźną chęcią jej otrzymania.
Zapewniam, że kody nie zostały użyte, a zdobywca dostanie wyraźne zdjęcia całej karty jak najszybciej. Wersję drukowaną prześlę pocztą jeśli osoba poda swój adres pocztowy.

Uwaga! Gdy ktoś zgłosi się w dniu zakończenia promocji przez KAMAMI nie gwarantuję, że jeszcze tego samego dnia dostanie kody z karty by je móc zrealizować.


Mój kupon już nieaktualny.

20180625_183039.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony piątek 29 cze 2018, 17:06 przez ZbeeGin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marcin
User
User
Posty: 309
Rejestracja: środa 09 wrz 2015, 19:30
Lokalizacja: Królewskie miasto Sandomierz

Re: [ODDAM] Kod rabatowy na zakup promocyjnych książek w KAMAMI

Postautor: Marcin » wtorek 26 cze 2018, 06:44

Kod ważny do 30.06.2018, jak ktoś chciałby skorzystać to również posiadam i mogę oddać.


Wróć do „Kupię, sprzedam, zamienię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości