A propos edycji postów.

Tu można zgłaszać swoje uwagi, pomysły itp. sprawy dotyczące organizacji forum, co nie oznacza, że będą automatycznie uwzględnione.
Awatar użytkownika
Antystatyczny
Geek
Geek
Posty: 1168
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2015, 22:02

A propos edycji postów.

Postautor: Antystatyczny » sobota 21 sty 2017, 14:06

Panie i Panowie: W związku tym, że ostro edytujecie swe posty, mam gorącą prośbę, by nie zmieniać drastycznie treści postów, pod którymi już są odpowiedzi. Chodzi jedynie o to, by za każdym razem nie musieć czytać całego tematu od początku. Usuwanie literówek i innych drobnych błędów można śmiało wykonać poprzez edycję już istniejącego postu, ale dopisywanie kolejnych wniosków i odpowiedzi lepiej umieścić w kolejnym poście, czyli na końcu tematu. Piszę to na zapas, na przyszłość... Taka mnie dzisiaj naszła myśl. Pozdrawiam :)


PS. jeśli macie jakiś lepszy pomysł, walcie śmiało.
"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination" Albert Einstein.

SuperGość
Uber Geek
Uber Geek
Posty: 2346
Rejestracja: piątek 04 wrz 2015, 09:03

Re: A propos edycji postów.

Postautor: SuperGość » sobota 21 sty 2017, 14:10

Masz rację, ale głownie tu chodzi (w moim przypadku) o błędy. Jak jest już odpowiedź to faktycznie lepiej pisać następny post niż edytować wcześniejszy. Edycja była zawsze ale nie było tego widać na czacie - teraz ktoś coś usprawnij i od kilku dni widać również edytowanie postów :D

Awatar użytkownika
Antystatyczny
Geek
Geek
Posty: 1168
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2015, 22:02

Re: A propos edycji postów.

Postautor: Antystatyczny » sobota 21 sty 2017, 14:13

Wiem, że była edycja i nawet początkowo było widać informację, że ktoś jej dokonał. Potem to chyba nie działało i teraz znów działa. Dzisiaj widziałem całe stado takich informacji i stąd ten post z prośbą :) I żeby nie było, że się czepiam... Tak będzie łatwiej dla nas wszystkich :)
"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination" Albert Einstein.

Awatar użytkownika
matty24
User
User
Posty: 333
Rejestracja: sobota 31 paź 2015, 20:11
Lokalizacja: Małopolska

Re: A propos edycji postów.

Postautor: matty24 » sobota 21 sty 2017, 14:25

Dobry pomysł. Zwykły user nie widzi żadnego powiadomienia o edycji póki nie wejdzie w temat i nie zobaczy danego postu.

Awatar użytkownika
acid3
User
User
Posty: 466
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2015, 22:42
Lokalizacja: Kłopoty-Stanisławy
Kontaktowanie:

Re: A propos edycji postów.

Postautor: acid3 » sobota 21 sty 2017, 14:27

Dlatego, na samym początku w ustawieniach forum, dla użytkownika, było chyba 60 minut na edycję swojego postu. Potem posypały się skargi, że nie można i "przypadłość" ta została wyłączona.


Wróć do „Uwagi, sprawy organizacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości