Ban dla SidDawid

Tu można zgłaszać swoje uwagi, pomysły itp. sprawy dotyczące organizacji forum, co nie oznacza, że będą automatycznie uwzględnione.
Awatar użytkownika
foreste
Newb
Newb
Kontaktowanie:

Ban dla SidDawid

Postautor: foreste » piątek 11 sie 2017, 00:35

Witam chciałbym zwrócić uwagę na zachowanie użytkownika SidDAwid podczas korzystania z chatu
według mnie użytkownik nie stosuje się do świeżo prowadzonej zasady przez administracje"prosimy i pomagamy na forum zamiast czatu"
ostatnio całymi dniami to drukarka 3D i problemy z komputerem.
♫,♫.¨♫

Awatar użytkownika
PROTON
User
User

Re: Ban dla SidDawid

Postautor: PROTON » piątek 11 sie 2017, 10:11

Zacznij jeszcze raz, tym razem tak...

"Uprzejmie donoszę, że towarzysz Siddawid ...
...
... jedyna możliwa kara dla tego wywrotowca to ..."
Today I am dirty
and I want to be pretty
Tomorrow, I know I'm just dirt

Awatar użytkownika
rezasurmar
Geek
Geek
Kontaktowanie:

Postautor: rezasurmar » piątek 11 sie 2017, 10:47

Przypominam, kolejny zresztą raz, że wszelkie zgłoszenia co do ewentualnych 'bananów' należy zgłaszać przez PW do administratorów strony.
Zgłoszenia j.w będą traktowane jako dobrowolne przyznanie sobie bana na minimum tydzień.
I to jest ostatni raz jak formalnie ostrzegam! ;). Recydywa = usunięcie konta z forum.

Awatar użytkownika
j23
User
User

Postautor: j23 » piątek 11 sie 2017, 17:46

O kurcze!.. Jak robicie kolejną komisję śledczą to ja w to wchodzę :) :lol: ;)

A tak na poważnie.. Temat jest drażliwy, ale... Abstrahując od tego kto ma tutaj rację, Kolego Foreste, po pierwsze zachowałeś się NIEPROFESJONALNIE - bo próbujesz rozwiązać -de facto- SWOJE problemy używając do tego publicznego kanału jakim jest forum (i robi się śmietnik jak na innych forach), po drugie Kolego Foreste robisz to w taki sposób, że Koledzy tutaj gotowi są pomyśleć, że "kablujesz" - a tacy, cóż.. wcześniej czy później stają się outsider'ami, bo trzeba uważać co się przy nich pisze czy mówi.

Temat widziałem jak jeszcze nie było żadnej odpowiedzi i czekałem co będzie. Na szczęście Kolega Rezasurmar ujął to dokładnie tak jak powinno być - PROFESJONALNIE. Inaczej tylko czekać, a za przykładem Kolegi Foreste zaczełyby się inne "ciekawe" tematy. Może nawet trzeba by było do tego dział stworzyć: "Donosy życzliwych" :lol: :lol:

73! J23

Wróć do „Uwagi, sprawy organizacyjne”